• تلفن: 33376300-33380301 - (061)
  • mail@raahkaar.com
در ارتباط باشید:

آموزش مجازی و آنلاین

  • در این قـــسمت می خواهیـــم در رابطــه با دوره های پر کاربرد و مهمی صحبت کنیم که هم از نظر تئوری تقویت بشویم ،هم از نظر تجربی. اگر بصورت معـــمول در مرورگر گوگــــل عـــبارت حسابداری عمــلی، حسابداری بازار کار و مــوضوعات مــشابه رو جسـتجو نمایید با صفحاتی بیشتر برخورد خواهید کرد که محتوای مفیدی ندارند یا اگر هم مفید باشند باید در جستجوهای پیشرفته آنها را پیدا کرد.هدف از آموزش حـــسابداری عملی یا بازار کار در کــوتاه مدت شـــغل حســابداری  و در بلند مدت وصـل شدن به مــــنابع اصلی کار می باشد. به همـــین خــــاطر پیشنهاد ما ابتدا این است که اگر به دنبال آموزش مجازی هستید از وبسایت هایی استفاده کنید که رفرنس های زیادی در اینترنت به آنها داده شده است و بصورت ویژه به مقوله حـسابداری عملی و پرورش حسابدار می پردازند. به عنوان مــــثال پکت یا ســــایت مرکز آمـــوزش حـــسابداران خبـــره ایران می تواند مــــرجع کاملی برای دوره های آنلاین و حـــضوری باشد که پـــیشرو در این زمینه در ایران است. از اصلی ترین خصوصیات این وبسایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. بروزرسانی مطالب توسط برجسته ترین مدرسان حوزه مالی در ایران
  2. آشنایی مخاطب با زبان تخصصی حسابداری
  3. معرفی و برگزاری دوره های انجمن حسابداران خبره انگلستان به زبان اصلی
  4. برگزاری آزمون های ACCA در ایران به عنوان تنها مرجع داخلی
  5. دسترسی به منابع حسابداری با کیفیت و …

در کــنار این وبـــسایت می توان به وبــسایت فرانش نیز اشاره کرد که در راستای آموزش های مجازی در ســال های اخیر رشــد چـــشمگیری داشته و با برگزاری بیش از 4000 دوره آنلاین در زمینه های مختلف پیشتاز می باشد، همچنین به کیفیت تدریس و پنل کاربری راحت آن نیز باید اشاره نمود که باعث ارتقا بهتر آموزش ها می شود. برخی از افتخارت تیم فرانش را اینجا قراردادیم.

اما دلیل استفاده از آموزش های مجازی چیست و چرا باید به آنها بیشتر توجه کرد؟

در سال های اخیر با ورود گوشی های هوشمند به زندگی روزمره افراد و در دسترس بودن اینـترنت همراه در کشور و لزوم فراگیـری دانش جهت ورود به بازار و ماندن در شرایط ایده آل دوره های آنلاین بسیار راحت و مقرون به صرفه شده اند به نحوی که شــما با دانلــود دوره به جای یکـــبار حضـــور در کــلاس، چنــدین بار امکــان استفاده خواهید داشت و اصــراری به حضور در ساعت بخصوصی در کلاس ها وجود ندارد در ضمن همه جا و در هر حالتی قابلیت استفاده دارد. هرچند که لزوما همه موارد آموزشی در حد اعلا در آموزش های آنلاین رعایت نشــده یا قابلـــیت اجـــرایی کامل ندارند ولی به دلیل دســـترسی ســـریع و آســان و گرفـــتاری های زنـــدگی روزمره در اولـــویت آمــــوزش قـــرار می گیرند.

نا گفته نــماند که بروز بودن و بروز مـــاندن نیاز به وقـــت گذاشتن و حــوصله در کنار استفاده ازمنابع خوب اینترنتی و کاغذی دارد، اگر می خواهید در کار خـــود بهترین باشید باید حــدودا 10 هزار ســاعت در آن رشتـــه کار کنید و آموزش ببینید، این رقـم یعنی حـــداقل 8 سال کار مستمر و آموزش مکفی.

اگر به بازار بورس علاقه دارید می توانید از آموزش های مرکز مالی ایران استفاده کنید موسسه ای که دوره های مالی و سرمایه گذاری داخلی و بین المللی برگزار می نماید.

نکته ای که کمتر به اون پرداخته میشه استفاده از پادکست های مالی و حسابداری است که کم کم جای خودش رو در فضای آموزشی کشور باز می نماید،یکی از خوب های این حوزه رادیو مالی کاری از شرکت سپیدار سیستم است که می تونید آموزش های مختلفی رو از اون دانلود و گوش بدید. اگر هم تا حالا در باره پادکست ها چیزی نشنیدید توصیه می کنم این مطلب رو مطالعه بفرمایید.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد تاحدودی شمارا با دنیای آموزش های آنلاین مالی آشنا نماید.

یا حق

آصفی نژاد

نظرات شما

You must be logged in to post a comment.